• 4aa5e7161

Ningbo Засекогаш Премести пластика копродукции, Ltd е лоцирана во западниот предградие на Ningbo Сити, во близина на меѓународниот аеродром Lishe, со површина од 2000square метри. Имаме многу удобен земјата, морето и воздушниот транспорт мрежи. Ние главно снабдување пластични кујнски алатки, предмети за домаќинството за повеќе од 6 години. Тие главно се извезуваат во САД, Јапонија и Европа. Во последните неколку години, нашата компанија продолжува да ги зајакнеме нашите технолошки способности, со годишен производствен капацитет од 20 милиони евра и годишен продажна вредност достигна $ 3million.we се со добар квалитет и конкурентна цена, за да се здобијат со репутација.


WhatsApp Online Chat !