Пластични сечење одбор со нож

Краток опис:

име материјал тежина Големина на пакување големина ЦТН MOQ пластични сечење одбор со нож ПП 192G 28 * 18.5CM 24 29 * 19 * 26cm 5000  


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 2/ Piece
 • Мин.нарачката Количина: 5000Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: 30% deposit in advance,70% balance before delivery.
 • Време на испорака: 30days
 • Време на одбирање: 3days
 • детали за производот

  DESCRIPTION

  Тагови производ

  име материјал Тежина големина пакување големина ЦТН MOQ
  пластика сечење одбор со нож ПП 192G 28 * 18.5CM 24 29 * 19 * 26cm 5000

   
 • Претходно:
 • Следно:

 • 注塑厂家 OUR SERVICES shiPMENGrindTUV 测试

 • 
  WhatsApp Online Chat !