Пластични сапун кутија

Краток опис:

име материјал големина тежина големина пакување ЦТН MOQ FOBningbo пластика сапун кутија ПВЦ 42g 12,5 * 9cm 60 29 * 28 * 17cm 1.2 5000 


 • ФОБ Цена: US $0.5 - 2/ Piece
 • Мин.нарачката Количина: 5000Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: 30% deposit in advance,70% balance before delivery.
 • Време на испорака: 30days
 • Време на одбирање: 3days
 • детали за производот

  DESCRIPTION

  Тагови производ

  име материјал Тежина големина пакување големина ЦТН FOBningbo MOQ
  Пластични сапун кутија ПВЦ 42g 12,5 * 9cm 60   29 * 28 * 17 см 1.2  5000 

 • Претходно:
 • Следно:

 • 注塑厂家 OUR SERVICES shiPMENGrindTUV 测试

 • 
  WhatsApp Online Chat !